Kariéra

Programátor řídicích systémů

Náplň práce

  • správa, programování a údržba distribuovaného řídicího systému
  • programování řídicích systémů na procesní úrovni (PLC)
  • práce v týmu při realizaci investičních projektů

Požadavky

  • vzdělání VŠ nebo ÚSO s maturitou, elektrotechnického nebo technického směru
  • znalost práce na PC MS Office, znalost základů programování
  • řidičský průkaz skupiny B
  • osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl.50/78 Sb. §6
  • schopnost rychle reagovat, samostatnost
  • aktivní přístup k práci

Výhody uchazeče

  • praxe v oboru
  • jazykové znalosti

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • dobré platové ohodnocení a výkonnostní prémie
  • zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • odborné vzdělávání a profesní růst
  • zaměstnanecké výhody
  • moderní pracovní prostředí
  • dobrý pracovní kolektiv
  • stabilitu v zavedené společnosti působící v ČR i zahraničí
  • Přidáno

    01.06.2023

  • Termín nástupu

    Možný ihned

  • Pracovní poměr

    Na dobu neurčitou

  • Pracovní doba

    7:00 - 15:30 hod

  • Lokalita

    Kralupy nad Vltavou

Odborné vzdělávání

Vedeme naše zaměstnance k profesnímu růstu. Nabízíme možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání.

Zaměstnanecké benefity

25 dní dovolené, e-stravenky, důchodové a životní pojištění, odměna při pracovních a osobních výročích, zaměstnanecké půjčky a další.

Firemní akce

Máme rodinné prostředí s neformální atmosférou. Společně máme hned několik oblíbených akcí, ale taky si rádi zajdeme po práci na jedno. :)

Máte zájem tuto pozici?

Kontaktujte nás! Hledáme kreativní a talentované lidi. Jsme tady pro vás každý všední den v době mezi 7:00 hod – 15:30 hod

Věra Srbková

  • +420 315 617 335

  • kariera@elmep.cz